Zorlu PSM'nin yeni kulübü Touché

Zorlu PSM'nin yeni kulübü Touché

Zorlu PSM’nin geçtiğimiz günlerde kapılarını açan ve kültür sanat dünyasında yoğun ilgiyle karşılanan yeni kulübü Touché’nin programından ilk isimler açıklandı.

Caz performanslarından, akustik konserlere ve komedi/stand-up gösterilerine uzanan geniş yelpazesiyle dikkat çekecek Touché, yeni bir soluk getirecek programıyla ve özel menüsüyle sanatseverlerin yeni buluşma noktası olmaya aday.

 

Komedinin yeni adresi Touché

Pazartesi günlerini komediye ayıran Touché, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde “Kadın ve Adam” (satışta) adlı bar tiyatrosu ile izleyicileri kadın-erkek zıtlıkları üzerine yazılmış benzersiz bir ‘ilişkiler komedisi’yle karşılayacak. Oyuncu ve komedyen Leslie Karavil, şovu “Lesli ile Stand Up: 002” (satışta) ile 18 Şubat’ta kahkaha dolu bir akşama imza atacak. Radyoculuk kariyerinin yanında komedyenliğe devam eden Deniz Alnıtemiz, “Alnıtemiz Stand Up” (satışta) başlıklı tek kişilik stand-up şovuyla 25 Şubat’ta Touché’nin konuğu olacak. 4 Mart’ta sıra dışı ve eğlence dolu şovlarıyla “Çok da Fifi – Hatunlar Stand-Up”ı ağırlayacak Touché, Denizhan Haznedar’ın deneyimlerini anlattığı tek kişilik stand-up gösterisi “Kıldan Tüyden Mevzular” ile 25 Mart akşamı 90 dakikalık bir kahkaha tufanına sahne olacak.

Caz müziğin kalbi Touché’de atacak

Şehrin en yeni, en ilham veren kulübü olmayı hedefleyen Touché, cazseverlerin de favori adresi olmaya aday... Türkiye’nin önde gelen caz müzisyenlerinden Kerem Görsev, trio’su ve Amerika’nın en güçlü vokallerinden Alan Harris ile birlikte 20, 21, 22 ve 23 Şubat’ta Touché’nin konuğu olacak. 27 Şubat tarihinde, Garanti Caz Yeşil: Piatango ft Selmin Artemiz (satışta) başlıklı keyifli bir tango gecesine tanık olacak Touché, caz dünyasının yükselen seslerinden Esra Zeynep Yücel’i de, keyifli bir performansla 2 Mart akşamı ağırlayacak. 11 Mart tarihinde ise, bazılarımızın “Ray’in Çiftliği” isimli yemek programından tanıdığı, aynı zamanda müzisyen, yoga eğitmeni ve yazar da olan Ray Rizzo, An Evening of Storytelling, Myth, Poetry and Song with Ray Rizzo adlı gecede, müzik ve şiirle dolu samimi bir akşam sunacak.

Ekinlinlikler satışa çıktıkça biletler, 0212 924 01 28 numarasından, Zorlu PSM  gişelerinden, touche@zorlupsm.comwww.zorlupsm.com ve www.biletix.com adresleri üzerinden temin edilebiliyor / rezervasyon alınabiliyor.

Açıklama Kısmı

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Post Hafta sonu Yaklaşırken: Etkinlik Haberleri

Post YAVAŞÇA HIZLAN... 23 Şubat'TA KANYON'DA

YAVAŞÇA HIZLAN...

Post 23 Şubat Cumartesi Sevginin Formlarını Konuşacağız!

etkinlik, sevgi, özsevgi, festina lente

Post Marılyn Monroe'nun 64 yıl aradan sonra ortaya çıkan Fotoları sergide!