Haftasonu Yaklaşırken: Etkinlik Haberleri

Haftasonu Yaklaşırken: Etkinlik Haberleri

Cuma gününün neşesi, hafta sonu için yapılan planlardan belli olur! Bütün haftanın yorgunluğunu ve stresini atmak için yalnızca iki günümüz var. Bu iki günde de ruhumuzu besleyecek, sanata ve eğlenceye doyuracak etkinlikleri sizin için sayfamıza taşıdık!

Beykoz Kundura Etkinlikleri

Hafta sonunda hem boğaz havası almak, deniz kenarında keyifli bir mola vermek hem tarihi Beykoz Kundura fabrikasında düzenlenen etkinliklere dahil olmak isterseniz rotanız belli! Bu hafta sonunda, Beykoz Kundura’da farklı bir sinema deneyimi yaşamak isterseniz , Ewa Podgórska’nın yönettiği, Polonya yapımı Teşhis filmini izleyebilirsiniz. Böylece, şehir ve insan üzerine düşünme fırsatı da yakalayabilirsiniz. 2 Şubat Cumartesi günü saat 13:30’da gösterime giriyor.

3 Şubat Pazar günü saat 13:30’da ise, çocuklarınızla birlikte keyifle izleyebileceğiniz, Fındık İşi 2 gösterimde. Film keyfinin ardından Demirane’de güzel bir yemek yiyebilirsiniz.

İstanbul Dans Maratonu

Bu hafta 2. İstanbul Dans Maratonu etkinliği dahilinde, 1-2-3 Şubat günlerinde dansa ve eğlenceye doyabilirsiniz. Workshoplar ve partilere ev sahipliği yapan maratonun programında; salsa, bachata, cuban gibi birçok farklı türde dans etkinliği yer alıyor. Dans severler, ayakkabılarını parlatmaya başlayabilir!

Eğer seyirci olmaktan yorulduysanız, Studio Masterpiece’de düzenlenen seramik, heykel, resim, keçe, çini, ebru kurslarını değerlendirerek; Pazar günlerinizi yaratıcı ve keyifli bir etkinlik için kendinize ayırabilirsiniz. 

If Performance Hall Beşiktaş’ta 2 Şubat Cumartesi günü gerçekleşecek, Gaye Su Akyol konserinin biletleri için hızlı davranmanız gerekebilir. Cumartesi akşamınızı keyifli bir konser ile İstanbul’un kalbinde geçirebilirsiniz.

Aslı Müge Kanbay

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Post Hafta sonu Yaklaşırken: Etkinlik Haberleri

Post YAVAŞÇA HIZLAN... 23 Şubat'TA KANYON'DA

YAVAŞÇA HIZLAN...

Post 23 Şubat Cumartesi Sevginin Formlarını Konuşacağız!

etkinlik, sevgi, özsevgi, festina lente

Post Marılyn Monroe'nun 64 yıl aradan sonra ortaya çıkan Fotoları sergide!