Hafta sonu Yaklaşırken: Etkinlik Haberleri

Hafta sonu Yaklaşırken: Etkinlik Haberleri

Bu hafta sonunu daha çok kapalı mekanlarda geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Zira, kış geri geldi… Bir haftalık bahar arası, meteorolojiye göre bitmiş görünüyor. Öyleyse, sizin için hazırladığımız hafta sonu etkinliklerini değerlendirin ve kapalı havaya rağmen sanatın terapi sağlayan etkileri ile keyif yapmayı tercih edin!

Masterpiece Atölyesi’nde maske tasarlayıp, iki saat boyunca dilediğiniz renk ve konseptte içinizden gelen sesi dinleyerek harika bir maske yaratabilir, ardından düzenlenen dans partisinde haftanın tüm yorgunluğunuzu unutabilirsiniz. Maslak Sun Plaza'da Cuma akşamı düzenlenen atölye 19:00-21:00 saatleri arasında, dans partisi ise 21:00-00:00 saatlerinde arasında gerçekleşecek.

Cuma gününün stresini, dans ve müzikle aşmak isterseniz, Babylon Bomonti Şişli’de, Kabus Kerim’in dj olarak sahnede olacağı programı değerlendirmek isteyebilirsiniz. Funk, hip hop ve artık klasikleşmiş türkçe pop şarkıları kendi yorumuyla harmanlayan Kabus Kerim öncesinde de sahnede Grup Ses olacak!

Muhteşem bir mekanda, yüz yıla damgasını vurmuş bir film ile keyif yapmak isterseniz, Kundura Sinema’da 9 haziran Cumartesi günü saat 19:00’da efsanevi Taksi Şoförü filmini izleyebilirsiniz. 

Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde, Cumartesi günü, saat 21:00’de gerçekleşecek Sarah Chang konserini izleyebilirsiniz. Günümüzün en önemli kemancılarından biri olarak görülen, yetenekleri doğanın gizemlerinden biri olarak tanımlanan Sarah Chang’i sahnede canlı performans halinde izlemek, klasik müzik severler için bu ayın önemli bir olayı olabilir!

Sevgililer Günü hediyenizi kendi elinizle hazırlamak isterseniz, 42 Maslak’ta düzenlenen Çiçek&Çikolata Atölyesi’ni değerlendirebilirsiniz. 9 ve 10 Şubat’ta farklı saatlerde düzenlenen atölyeler ile hediyenizi hazırlayın, 14 Şubat’ı benzersiz kılın!

 

Aslı Müge Kanbay

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Post Hafta sonu Yaklaşırken: Etkinlik Haberleri

Post YAVAŞÇA HIZLAN... 23 Şubat'TA KANYON'DA

YAVAŞÇA HIZLAN...

Post 23 Şubat Cumartesi Sevginin Formlarını Konuşacağız!

etkinlik, sevgi, özsevgi, festina lente

Post Marılyn Monroe'nun 64 yıl aradan sonra ortaya çıkan Fotoları sergide!