11 - 17 Şubat Haftası Burçlar: Duygular Yükseliyor!

11 - 17 Şubat Haftası Burçlar: Duygular Yükseliyor!

Kova

Kırılganlığınızı ortaya saçmaktan çekinseniz de eğer yardıma ihtiyacınız varsa, doslarınızdan yardım almaktan geri durmamalısınız. Zira, sürekli destek olduğunuz bu insanlar da size aynı ilgiyi göstermekten mutlu oluyorlar.

Balık

Bu hafta kelimeler hizmetinizde… Birileriyle iletişim kurmak istediğinizde fark edeceksiniz ki, kendi gerçekliğinizden kopmadığınız sürece, insanlar sizi takip edecekler. Sizinle ve hayallerinizle eskisinden çok daha farklı bir noktada bağ kuracaklar. 

Koç

Bu hafta kendinizi önemli bir konuşma yaparken bulacaksınız. Farklı bir yaklaşım açısı deneyerek, daha sakin ve tatlı bir ton bulabilirsiniz, böylece iletişiminiz düşündüğünüzden çok daha kolay ve pozitif geçebilir. 

Boğa

Zaman sizden yana… Zaman karşı yarıştığınız şu günlerde bunu aklınızdan çıkarmayın! Sabrınız ve inadınızla, zorlandığınızı düşündüğünüz bir konuda işleri yola sokacaksınız!

İkizler

Duygularınızı daha net açıklamak ve bu duruma düşmekten hoşlanmasanız da hassas yapınızın sezileceği günlerdesiniz. Bu haliniz size yabancı gelse de, rahatlattığını ve farklı bir bakış açısı kazandırdığını göreceksiniz. 

Yengeç

Anksiyete halinin sizi yokladığının farkındasınız, öyleyse rahatlamaya ve sevdiklerinize kendinizi açmaya ihtiyacınız var demektir. Sevecen ve şefkatli doğanızın beslenmeye ihtiyacı var.

Aslan

Konuları biraz zorlayıp, aceleye getirmeye yöneliyorsunuz. Ancak, daha sakin ve sabırlı bir tutum içine girerseniz, göreceksiniz ki sonuçlar sizi şaşırtacak kadar hoş olacak.

Başak

Bazen konuları akışına bırakmak kolay değildir… Fakat sizin için daha zor! Çünkü yanlış yapmaktan hoşlanmayan yapınız buna engel oluyor. Belki de bakış açınızı değiştirerek, doğru ve yanlış kavramlarını yeniden değerlendirmek isteyebilirsiniz. Kabullenmek, bu hafta üzerinde çalışacağınız konulardan biri.

Terazi

Bu hafta en kıymetlilerinizle sosyalleşmek için çok istekli olacaksınız. Kalbinizden geldiği gibi konuşmaktan korkmadığınız, yeni ilişkileri tetikleyecek, duyguların yoğun olduğu bir hafta sizi bekliyor. 

Akrep

İç güdünüzü takip etmelisiniz… Özellikle iş hayatınızda çok faydalı olacak bir konuda, evren sizin yanınızda. Çıktığınız yolun ne kadar uzak olduğuna değil, o yolu yürümek için neye ihtiyaç duyduğunuza odaklanmalısınız. 

Yay

Yeni olasılıklar ve ufuklar için heyecanlısınız. Fakat bir süre standart koşullarınız içinde düşünmeli ve bakış açınızı netleştirmelisiniz. 

Oğlak

Vermeniz gereken kararlar var… Fakat bu kez mantık yerine sezgilerinize güvenmekte fayda var. Bu sayede, kendi hayat görüşünüze ve gerçekliğinize daha çok yaklaşmanızı sağlayacak bir bakış açısı yakalayacaksınız. 

 

Aslı Müge Kanbay

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Post ‘EVLİLİK’ ÜZERİNE İLHAM VEREN DÜŞÜNCELER

‘EVLİLİK’ ÜZERİNE İLHAM VEREN DÜŞÜNCELER

Post Karl Lagerfeld'ın Son Fendi Defilesi

Post KİM KORKAR PSİKANALİZDEN

KİM KORKAR PSİKANALİZDEN

Post Sizin de Olabilir: Konteyner Evler